HAKKIMIZDA
Burdasınız: Anasayfa / Hakkımızda

        Batı Sigorta Ltd. Şti. olarak, 22 yılı aşkın süredir faaliyet göstermiş olduğumuz sigorta sektörün de, profesyonel kadrosu ve Türkiye geneline yayılmış portföyü ile, sigortalılarının memnuniyetini üst düzeyde tutmayı ilke edinmiş bir sigorta acentesiyiz. Bu sebeple ülkemizin ve dünyanın önde gelen firmalarından Allianz, Sompo Japan Sigorta, Groupama, Liberty Sigorta, Neova, SBN Sigorta, Ergo, Fiba Emeklilik, Ray Sigorta, Quic Sigorta firmalarının temsilciliğini yapmaktayız.

       Sorumluluğu ve yetkinliği ile Kırşehir'de tanınan Batı Sigorta, her türlü koşulda sigortalıların yanında bulunarak sigortalıların tüm sigorta ihtiyaçlarına çözüm üretmekte ve hayat boyu işbirliğini garanti etmektedir. Batı Sigorta; Kasko, Sağlık Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Trafik sigortası, Konut Sigortası, Bireysel Emeklilik ve diğer sigorta çeşitleri ile alanlarında çok çeşitli ürünler sunmaktadır. Geniş ürün portföyü sayesinde hali hazırda ve gelecekte oluşabilecek her türlü ihtiyaca karşı kişiye özel çözümler üretmektedir.

       Batı Sigorta Ltd. Şti. ,5684 sayılı Sigortacılık Kanunu’na uygun biçimde yürütmektedir. Güveninize layık olarak nice 22 yıllarda “Güvenli Yaşamın Doğru Adresi” olmaya devam edeceğiz.

© Copyright 2017 - Batı Sigorta Tüm Hakları Saklıdır. Design By EYKAJANS.com